fbpx
Utile - pomocny, pożyteczny, praktyczny

Dlaczego warto korzystać z Utile.care?

Uśmiechnieta Opiekunka z podopieczna w nowym miejscu pracy.

Poszukujesz pracy dla opiekunki osób starszych? Bez płacenia prowizji, pośredników i z możliwością weryfikacji pracodawcy? Zarejestruj konto na platformie Utile. care.

Praca dopasowana do oczekiwań? Tak!

Jednym z największych wyzwań w trakcie poszukiwaniu pracy w zawodzie opiekunki jest znalezienie oferty w pełni odpowiadającej oczekiwaniom finansowymi i bytowymi. Co to w praktyce oznacza?

Z perspektywy opiekunki idealna oferta pracy powinna być:

  • zgodna ze stanem faktycznym, czyli opisywać rzeczywiste warunki pracy (w tym stan chorego i zakwaterowanie);
  • dopasowana do kwalifikacji i oczekiwań samej opiekunki (np. miejsce pracy, wysokość wynagrodzenia, zakres obowiązków, warunki zakwaterowania).

Te z pozoru proste kryteria mają kluczowe znaczenie. Od nich zależy w końcu komfort i satysfakcja z wykonywanej pracy, która nie należy przecież do najłatwiejszych.

Jeśli uda nam się znaleźć tego typu ofertę:

  • będziemy pracować w komfortowych warunkach, zgodnych z naszymi oczekiwaniami finansowymi;
  • będziemy dysponować kwalifikacjami dopasowanymi do stanu podopiecznego;
  • z przyjemnością będziemy realizować obowiązki, przez co rodzina i podopieczny będą zadowoleni z naszych usług;
  • unikniemy sytuacji konfliktowych i ewentualnych nieporozumień, które mogą wynikać ze źle uzgodnionych warunków.

Niestety stosunkowo rzadko mamy okazję  aplikować na ofertę, która w pełni odpowiadałaby naszym wymaganiom finansowym i bytowym. Z takim problemem borykają się opiekunki, które korzystają z usług agencji pośrednictwa pracy, jak i te, które decydują się na poszukiwanie klientów samodzielnie.
Zdarza się, że zakres oferty i treści zawarte w ogłoszeniu nie mają swojego pokrycia w rzeczywistości. Nie zgadzają się warunki mieszkalne, a stan podopiecznego jest znacznie poważniejszy, niż informowała nas o tym rodzina. Wynika to z faktu, że nie zawsze mamy odpowiednie narzędzia i możliwości, aby przed podjęciem pracy w pełni zweryfikować dane ogłoszenie.

Na szczęście, nie musimy już o to się martwić, bo takie takie możliwości daje platforma Utile.care

Dlaczego warto korzystać z Utile.care?

Utile.care to pierwsze, kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia bezpośredni kontakt pomiędzy opiekunami a niemieckimi rodzinami szukającymi stałej opieki domowej dla osób starszych lub osób z niepełnosprawnościami. Po zalogowaniu i założeniu profilu na platformie Utile.care otrzymujesz dostęp do ofert rodzin niemieckich. W ten sposób możesz bezpośrednio kontaktować się i uzgodniać warunki.

Jakie są zalety skorzystania z Utile.care?

Wygodne przeglądanie ogłoszeń – oszczędność czasu i energii

Dzięki platformie Utile.care, wszystkie ogłoszenia od niemieckich rodzin są zgromadzone w jednym miejscu. To oznacza, że nie musisz tracić czasu i energii na przeszukiwanie internetu oraz niemieckojęzycznych forów i platform w poszukiwaniu odpowiedniej pracy. Teraz, dzięki intuicyjnemu interfejsowi i zaawansowanym filtrom, możesz w szybki sposób odnaleźć oferty pracy, które idealnie pasują do Twoich kwalifikacji, oczekiwań finansowych oraz lokalizacji. Wygodne przeglądanie ofert to korzyść, która pozwoli ci oszczędzić czas i zwiększy szansę na znalezienie atrakcyjnej, dopasowanej do Twoich potrzeb pracy.

Bez pośredników – bez dodatkowych opłat i większa kontrola

Utile.care daje Ci możliwość kontaktowania się bezpośrednio z rodziną poszukującą osoby do opieki. Oznacza to, że nie ma żadnych pośredników ani agencji, co przekłada się na uniknięcie dodatkowych opłat oraz większą kontrolę nad procesem rekrutacji. Dzięki temu możesz być pewna, że negocjujesz warunki pracy bez “osób trzecich”, co wpływa na większą przejrzystość i uczciwość oferty.

Pełna wiedza o podopiecznym – lepsze przygotowanie do pracy

Platforma Utile.care dostarcza Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat stanu zdrowia podopiecznego, warunków pracy, a także dokładnej lokalizacji miejsca pracy, dzięki prezentacji na Google Maps. To pozwala na lepsze przygotowanie do pracy oraz uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek. Dzięki temu, już od samego początku współpracy, możesz być pewna, że wiesz, z kim i gdzie będziesz pracować, co przekłada się na większy komfort i zadowolenie z pracy.

Bezpośredni kontakt z rodziną – większa pewność i lepsze warunki

Kontaktujesz się bezpośrednio z rodziną, a nie z pośrednikiem. Rodzina, która zaakceptuje twoją ofertę, można spotkać się z Tobą na czacie Utile.care. Możecie również skontaktować się bezpośrednio – telefonicznie.
W ten sposób masz szansę zweryfikować informacje zawarte w ogłoszeniu oraz przedstawić swoje warunki. Rozmowa z członkami rodziny pozwala na lepsze dopasowanie oczekiwań obu stron, co może prowadzić do lepszych warunków pracy i satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

Lepsze wynagrodzenie – satysfakcja i motywacja

Gdy pracujesz bez pośredników, więcej pieniędzy trafia do Twojej kieszeni. W ten sposób jesteś bardziej zadowolona z pracy, a jednocześnie lepiej wynagradzana. To dajecie z kolei motywację do dalszego rozwoju zawodowego oraz utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług opiekuńczych.

Pomocne referencje – budowanie wizerunku i większe szanse na atrakcyjne propozycje pracy

Platforma Utile.care daje możliwość zbierania referencji od rodzin, z którymi współpracowałaś. Dzięki temu możesz systematycznie budować swój pozytywny wizerunek w branży opiekuńczej. W rezultacie zwiększasz swoje szanse na otrzymanie atrakcyjniejszych propozycji pracy oraz zyskujesz większe zaufanie potencjalnych pracodawców.

Eliminacja nieuczciwych uczestników

Wspomniany system referencji dostępny na platformie Utile.care sprawia, że uczciwi uczestnicy platformy są doceniani, a ewentualne osoby nieuczciwe są eliminowane z platformy, co przekłada się na większe bezpieczeństwo i jakość ofert pracy.W ten sposób tworzysz środowisko pracy oparte na zaufaniu i uczciwości.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Utile.care stawia duży nacisk na bezpieczeństwo podopiecznych i opiekunek. Wprowadziliśmy zasady i standardy dotyczące weryfikacji tożsamości użytkowników, opinii i ocen. W przyszłości planujemy także wprowadzenie ubezpieczeń, które będą chronić zarówno podopiecznych wraz z rodzinami, jak i Ciebie w razie nieprzewidzianych sytuacji.

Wsparcie ekspertów

Na platformie znajduje się także blog Dla Opiekunki.pl, który dostarcza wartościowych informacji i porad na temat pracy opiekunki. Możesz skorzystać z wiedzy ekspertów z branży opieki senioralnej, aby lepiej przygotować się do rozmów, pełnienia obowiązków i radzenia sobie z ewentualnymi trudnościami.

Zacznij poszukiwanie pracy z Utile.Care już dziś!

Utile.care pomoże ci w szybki i komfortowy sposób znaleźć pracę, która w pełni będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Bez ryzyka i na Twoich warunkach.

Platforma oferuje wiele korzyści dla opiekunek osób starszych jak:

  • wygodne przeglądanie ofert,
  • brak pośredników, pełna wiedza o podopiecznym,
  • bezpośredni kontakt z rodziną
  • pomocne referencje.

Nie czekaj dłużej, dołącz do Utile.care i odkryj nowe możliwości rozwoju w zawodzie opiekunki osób starszych. Skorzystaj z rozwiązań, jakie daje platforma Utile.care. Ułatw sobie poszukiwanie pracy i ciesz się wyjątkowymi korzyściami wynikającymi z jej wykorzystania i wsparciem społeczności opiekunek.

 

Zarejestruj się na platformie Utile.care

 

Komentarze