fbpx
Utile - pomocny, pożyteczny, praktyczny

Rejestracja na Utile.care – krok po kroku.

Szukasz pracy jako opiekunka osoby starszej? Znajdziesz ją na platformie Utile. care. Zakładanie konta krok po kroku.


Praca opiekunki bez pośredników? Zarejestruj konto na Utile.care.

Platforma utile. care to narzędzie, które umożliwi ci znalezienie dopasowanej pracy w zawodzie opiekunki osoby starszej. Dysponując własnym kontem i profilem na platformie, możesz nie tylko aplikować na wybrane ogłoszenie, ale również kontaktować się bezpośrednio z rodzinami osób, które wymagają opieki. Bez pośredników i bez dodatkowych prowizji możesz znaleźć pracę, która będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom. Aby korzystać ze wszystkich narzędzi dostępnych i aplikować na wybrane oferty, musisz zarejestrować konto na platformie. Jak to zrobić?

 

Proces rejestracji krok po kroku (video)

 

 

Rejestracja na Utile.care – krok po kroku.

 1. Aby rozpocząć proces rejestracji kliknij przycisk „Zarejestruj się„, który umieszczony jest w prawym górnym rogu na stronie głównej Utile.care.
 2. Przeniesiesz się do podstrony, w której wybierzesz rodzaj użytkownika. W Twoim przypadku będzie to profil Opiekunki. Klikasz Zarejestruj się jako opiekunka.
 3. Dane personalne. W pierwszym kroku poprosimy Cię o podanie podstawowych danych personalnych jak: imię, nazwisko, adres telefon i adres mailowy. To informacje niezbędne do założenia indywidualnego konta użytkownika.
 4. Kilka informacji o sobie. Kolejne pole jest niezwykle istotne. Zostaniesz poproszona o podanie kilku informacji o sobie, w których opiszesz swoje przygotowanie oraz doświadczenie jako opiekunka. Jeżeli nie posługujesz się językiem niemieckim, nie musisz się martwić. Możesz wcześniej przygotować tekst w języku polskim. Rodzina niemiecka przetłumaczy Twój opis za pomocą wbudowanego translatora dostępnego na platformie Utile.care. Starannie wypełnij każde pole, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie idealnej pracy

  Nie wiesz jak dobrze wypełnić CV i napisać „coś o sobie” w języku niemieckim? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poradniki z gotowymi wzorami.Zajrzyj tu:
  CV Opiekunki osób starszych – wzór
  Niemiecki dla Opiekunki | Lekcja 62: List motywacyjny. Część 1 |  Część 2  | Część 3
  Niemiecki dla Opiekunek | Lekcja 47: CV – Lebenslauf
  Niemiecki dla Opiekunek | Lekcja 48: CV – Lebenslauf (2)

 5. Zdjęcie. Dodaj poniżej również swoje aktualne zdjęcie, aby rodziny mogły Cię lepiej poznać. Najlepsze zdjęcie będzie takie,  w którym jesteś naturalnie uśmiechnięta i spoglądasz na wprost. Kolorystyka ubrania powinna być stonowana. Najlepiej wypadają jednolite barwy.
 6. Checkboxy. Pod zdjęciem trzeba zaznaczyć trzy pola ważne  perspektywy procesu rekrutacyjnego: czy jesteś osobą palącą i czy posiadasz prawo jazdy. Ostatnia pozycja to Transfer. Zaznacz ją, gdy jesteś  gotowa na przenoszenie niesamodzielnego podopiecznego do i z łóżka.
 7. Zgody. Z punktu widzenia prawnego konieczne będzie zatwierdzenie wszystkich zgód, które potwierdzają zapoznanie się z regulaminem serwisu oraz polityką prywatności obowiązującą na platformie Utile.care. Przeczytaj te dokumenty uważnie, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień!
 8. Po podaniu wszystkich wymaganych danych, kliknij przycisk „Zatwierdź”. Na ekranie pojawi się informacja, że „Proces rejestracji na platformie został zakończony”. 
 9. Wkrótce na podany adres e-mail trafi wiadomość z linkiem weryfikacyjnym.
 10. Przyciśnij  przycisk „Zakończ”. Na ekranie pojawi się storna platformy z widocznymi ofertami.
 11. Aby w pełni korzystać z platformy musisz wejść na swoją skrzynkę pocztową i aktywować link. Kliknij „Zweryfikuj mój email”, aby potwierdzić swoją tożsamość i zakończyć proces rejestracji.
 12. Rejestracja zakończona!

Teraz możesz od razu zalogować się do systemu i aplikować na ogłoszenia o pracę publikowane  bezpośrednio przez rodziny niemieckie. Pamiętaj, że im więcej informacji podasz na swoim profilu, tym większą masz szansę na szybkie znalezienie pracy, która spełni Twoje oczekiwaniom.

 

Komentarze