fbpx
Utile - pomocny, pożyteczny, praktyczny

Rejestracja na Utile.care – krok po kroku.

Szukasz pracy jako opiekunka osoby starszej? Znajdziesz ją na platformie Utile. care. Zakładanie konta krok po kroku.


Praca opiekunki bez pośredników? Zarejestruj konto na Utile.care.

Platforma utile. care to narzędzie, które umożliwi ci znalezienie dopasowanej pracy w zawodzie opiekunki osoby starszej. Dysponując własnym kontem i profilem na platformie, możesz nie tylko aplikować na wybrane ogłoszenie, ale również kontaktować się bezpośrednio z rodzinami osób, które wymagają opieki. Bez pośredników i bez dodatkowych prowizji możesz znaleźć pracę, która będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom. Aby korzystać ze wszystkich narzędzi dostępnych i aplikować na wybrane oferty, musisz zarejestrować konto na platformie. Jak to zrobić?

Rejestracja na Utile.care – krok po kroku.

  1. Aby rozpocząć proces rejestracji kliknij przycisk Zarejestruj się, który umieszczony jest w prawym górnym rogu na stronie głównej Utile.care.
  2. Przeniesiesz się do podstrony, w której wybierzesz rodzaj użytkownika. W Twoim przypadku będzie to profil Opiekunki. Klikasz Zarejestruj się jako opiekunka.
  3. W pierwszym kroku poprosimy Cię o podanie podstawowych danych personalnych jak: imię, nazwisko, adres telefon i adres mailowy. To informacje niezbędne do założenia indywidualnego konta użytkownika.
  4. W następnym kroku wypełnisz specjalny formularz. To dane, które będą wyświetlać się rodzinom poszukującym opiekunki dla osoby bliskiej. Zawiera on kilka pytań, które są ważne z perspektywy procesu rekrutacyjnego m.in. pytanie o stopień znajomości języka niemieckiego, posiadania prawa jazdy czy doświadczenie w pracy opiekunki. Z perspektywy opiekunki ważne jest pole z widełkami wynagrodzenia, w którym podasz oczekiwane zarobki. Niezbędne również jest dodanie swojego zdjęcia.
  5. Z punktu widzenia prawnego konieczne będzie zatwierdzenie wszystkich zgód, które potwierdzają zapoznanie się z regulaminem serwisu oraz polityką prywatności obowiązującą na platformie Utile.care.
  6. Po podaniu wszystkich wymaganych danych kliknij przycisk Dalej. Po chwili na skrzynkę mailową trafi wiadomość weryfikacyjna. Wówczas wystarczy tylko kliknąć button Zweryfikuj mój email.
  7. Rejestracja zakończona! Możesz od razu zalogować się do systemu i aplikować na ogłoszenia o pracę publikowane bezpośrednio przez rodziny niemieckie.
Komentarze