fbpx
Utile - pomocny, pożyteczny, praktyczny

Podstawowy niemiecki dla opiekunek (samouczek) – ucz się skutecznie języka

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego to obecnie podstawa w pracy opiekunki osób starszych. Jak poznać podstawowe i praktyczne zwroty niemieckie, które przydadzą się w pracy opiekunek? W tym przyda się wam nasz samouczek języka niemieckiego.

Poznaj  podstawowe  i praktyczne  zwroty niemieckie dla opiekunek

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka niemieckiego nie dla każdego jest przysłowiową bułką z masłem. Niemiecka gramatyka i wymowa na samym początku może być trudnym orzechem do zgryzienia.

Z tego powodu na portalu DlaOpiekunki.pl korzystać możecie z bezpłatnego kursu języka niemieckiego dla opiekunek. W kursie skupiamy się tylko i wyłącznie na praktycznych zwrotach i słownictwie, które mogą być potrzebne w pracy opiekunki.

Materiały przygotowane są przez lektorkę języka niemieckiego, która sama przez wiele lat pracowała w Niemczech jako opiekunka. Tę branżę zna od podszewki i doskonale wie, jakie formy komunikacji najczęściej wykorzystywane są w tej pracy.

Jeżeli zatem szukasz kursu niemieckiego z cyklu „niemiecki po chłopsku dla Opiekunek„, zdecydowanie znajdziesz u nas to, czego oczekujesz.

 

Co zawiera w bezpłatny kurs niemieckiego dla początkujących ?

Każda lekcja składa się z nowego słownictwa oraz materiału filmowego.

1. Nowe słownictwo i zwroty

Lekcja zawierają słownictwo i podstawowe zwroty niemieckie dla opiekunek potrzebne do typowych sytuacji w domu: pomoc w ubieraniu się i poruszaniu, zabiegi medyczne, jedzenie, zakupy czy wizytach pielęgniarki geriatrycznej.
Słówka dobieramy tematycznie na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia.

2. Materiał video

Do każdego materiału Przygotowujemy specjalne materiał filmowy, który prezentuje słownictwo, a także prawidłową wymowę po niemiecku. Filmiki z jeżykiem niemieckim te możecie słuchać w wolnej chwili i przyswajać na przykład podróży.

3. Lekcja w wersji *.pdf  do pobrania

Każda lekcja jest również przygotowana w atrakcyjnej szacie graficznej w pliku *.pdf, który można pobrać i wydrukować.

Darmowy kurs niemieckiego dla opiekunek znajdziecie pod linkiem: https://dlaopiekunki.pl/category/nauka-jezyka-niemieckiego

Komentarze