fbpx
Utile - pomocny, pożyteczny, praktyczny

KARTKI BOŻONARODZENIOWE 2022 DO POBRANIA

Święta tuż tuż i my mamy dla Was specjalny prezent! Z okazji Gwiazdki, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe animowane kartki świąteczne, które możecie pobrać z naszego bloga. Kartki są gotowe wysyłania do rodziny i przyjaciół i z pewnością sprawią, że Twoi bliscy poczują się wyjątkowo.

Wszystkie kartki zostały przygotowane w takim formacie, abyście mogli je wysłać do rodziny, przyjaciół czy znajomych e-mailem, MMS czy Whatsappem lub opublikować w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter). Pamiętajcie też, że znajdziecie u nas również kartki z poprzedniego roku, więc jeśli chcecie podzielić się swoimi życzeniami z większą liczbą osób, nie ma problemu!

Jak pobrać kartkę świąteczną?

Jeśli chcesz wysłać bliskim świąteczne życzenia, wystarczy, że wybierzesz kartkę. Kliknij link „Pobierz kartkę”, a następnie pobierz ją na swój komputer lub na smartfon. To naprawdę proste i szybkie. Gdy już pobierzesz kartkę, pozostaje Ci tylko wysłać ją do swoich przyjaciół i znajomych. Życzymy wszystkiego najlepszego na święta!

Jeszcze raz składamy Wam serdeczne życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Pobierz kartkę

Pobierz kartkę w wersji niemieckiej

Pobierz kartkę

Pobierz kartkę w wersji niemieckiej

Pobierz kartkę

Pobierz kartkę w wersji niemieckiej

Komentarze