fbpx
Utile - pomocny, pożyteczny, praktyczny

Jak znaleźć dopasowaną pracę z aplikacją UTILE?

Zdajemy sobie sprawę jak trudno jest znaleźć ofertę pracy w opiece, która będzie w pełni dopasowana do Twoich potrzeb. Dlatego stworzyliśmy aplikację UTILE – pierwszą w Polsce aplikację dla Opiekunek. Z nią znajdziesz pracodawcę i sztelę zgodną z Twoimi oczekiwań.
Przygotowaliśmy dla Ciebie cykl wideo, w którym krok po kroku prezentujemy najważniejsze funkcje i korzyści korzystania z aplikacji.

Odcinek 1: Pobieranie i instalowanie aplikacji.

Nasza aplikacja została przygotowana tak, aby zapewnić wszystkim użytkownikom wygodę i prostotę obsługi. Korzystanie z niej jest intuicyjne już od momentu instalacji. W trosce o bezpieczeństwo zadbaliśmy o to, aby aplikacja UTILE dostępna była wyłącznie w sprawdzonych źródłach. Z tego względu aplikację dla Opiekunki UTILE można pobrać w dwóch miejscach:

 • na platformie Google Play, gdzie znajduje się wiele sprawdzonych i zweryfikowanych aplikacji mobilnych.
 • na oficjalnej stronie aplikacji Utile.pl

Z obu tych miejsc aplikację pobieramy bezpłatnie.

W pierwszym filmiku przeprowadzimy Cię przez proces instalacji krok po kroku. Dowiesz się jak szybko i bezproblemowo zainstalować pierwszą aplikację dla Opiekunek

Czego się dowiesz?

 • Jak szybko pobrać i zainstalować darmową aplikację Utile na Twój telefon.

Co zyskasz?

 • pierwszą aplikację dla Opiekunek i w dodatku przygotowaną przez ludzi, którzy pracowali w branży opieki. Korzystanie z niej jest proste, a funkcje zaprojektowane z myślą o Opiekunkach;
 • dołączysz do blisko tysiąca Opiekunek, które już pobrały Utile i korzystają z niej na co dzień;
 • sprawne i wygodne narzędzie przygotowane z myślą o Tobie;
 • kilkaset ofert pracy w jednym miejscu.

Odcinek 2. Profil

Chcesz, aby w aplikacji pojawiały się tylko i wyłącznie dopasowane i skrojone pod Ciebie oferty pracy? W tym pomoże utworzenie Profilu. Profil to specjalna funkcja znajdująca się w aplikacji, w której wpisujesz podstawowe dane o sobie, takie jak wiek, wzrost czy waga. Na podstawie tych danych algorytmy wybiorą pasujące do Ciebie ogłoszenia. Wypełniając Profil masz pewność, że na ekranie komórki wyświetlą się tylko te najbardziej dopasowane oferty pracy. W ten sposób nie będziesz tracić czasu na wertowanie setek ogłoszeń. Wypełnienie profilu trwa mniej niż minutę a korzyści jakie przez to osiągniesz są nie do przecenienia.
Doskonale zdajemy sobie sprawę jak w pracy Opiekunki ważne jest znalezienie pracy i szteli, która będzie w pełni odpowiadać oczekiwaniom. Wypełniony profil pozwoli zminimalizować ryzyko wpadnięcia na sztelę – pułapkę.

Czego się dowiesz?

 • jak założyć swój profil;
 • jak zaktualizować swój profil;
 • jakie informacje są szczególnie poszukiwane przez pracodawcę;
 • jak profil pomaga w świadomym wyszukiwaniu ofert pracy.

Co zyskasz?

 • osobistą wizytówkę, która prezentuje pracodawcy Twoje najważniejsze atuty i umiejętności;
 • filtrowanie ofert pracy: dzięki profilowi możesz używać funkcji: „pokaż tylko dopasowane oferty”;
 • oszczędność czasu: po co tracić czas na przeglądanie kilkuset ofert, skoro możesz skupić się tylko na tych ważnych dla Ciebie;
 • twoje dopasowanie: pracodawca zobaczy Twoje dopasowanie do wybranych przez Ciebie ofert;
 • skuteczną i szybszą rekrutacja: pracodawca od razu wie, że warto do Ciebie zadzwonić i złożyć propozycje pracy.

Odcinek 3. Preferencje zleceń

Preferencje zleceń to prosta funkcja w aplikacji UTILE dla Opiekunki, która pozwala zdecydować, które rodzaje ofert powinny wyświetlać się na Twojej komórce. W ten sposób możesz łatwo wybrać płeć i wiek podopiecznego, lub zakres obowiązków pracy.
Będziesz mogła na przykład określić, że poszukujesz pracy i opieki nad osobą starszą, kobietą do 80 roku życia. Ze względu na to, że posiadasz odpowiednie kwalifikacje będziesz mogła zaznaczyć że interesują cię również zlecenia z transferem podopiecznego. Za pomocą Preferencji zleceń będziesz mogła jeszcze bardziej dopasować ofertę pracy do swoich oczekiwań. W ten sposób nie stracisz swojego cennego czasu na przeglądanie ofert pracy, które potencjalnie Cię nie interesują. W tym filmiku wyjaśniamy jak szybko i łatwo określić najważniejsze preferencje ofert pracy.

Czego się dowiesz?

 • jak szybko określić najważniejsze preferencje ofert pracy wg Twoich wymagań

Co zyskasz?

 • dopasowanie tylko wybranych ofert, które dostępne są w aplikacji

Odcinek 4. Filtrowanie listy ofert

Filtry ofert, które znajdują się w aplikacji UTILE pomogą Ci jeszcze bardziej zacieśnić i dopasować ofertę do Twoich wymagań. Korzystając z łatwych i intuicyjnych filtrów będziesz mogła sortować wyświetlające się oferty według takich parametrów jak: data wyjazdu, wysokość wynagrodzenia czy ilość osób do opieki. Za pomocą filtrów ograniczysz liczbę wyświetlanych ofert tylko do tych najważniejszych. W ten sposób będziesz miała pewność, że wyświetlane propozycje będą najlepiej dopasowane do Twoich wymagań zarówno pod względem warunków jak i samego wynagrodzenia.
W filmiku krok po kroku przedstawiamy Ci jak skutecznie i korzystać z tej funkcji w aplikacji UTILE. W ten sposób jesteś w stanie wyszukać najlepszą i najkorzystniejszą ofertę za pomocą dwóch lub trzech kliknięć.

Czego się dowiesz?

 • jak zawęzić poszukiwania do kilku, a może kilkunastu ofert skrojonych na twoją miarę.

Co zyskasz?

 • możliwość płynnego dopasowania, w zależności jak bardzo szczegółowo podejdziesz do tematu: od określenia kilku parametrów aż po kilkanaście.

A już wkrótce kolejne wideo poświęcone  poszukiwaniu pracy  dla Opiekunki za pośrednictwem aplikacji UTILE.


utile - aplikacja dla opiekunek seniorów

Komentarze