fbpx
Utile - pomocny, pożyteczny, praktyczny

Jak znaleźć pracę w aplikacji UTILE? 5 skutecznych sposobów.

Opiekunka szuka ofert pracy przez telefon aplikacją UTILE

Szukanie atrakcyjnej i dopasowanej do naszych preferencji oferty pracy czasami jest dość czasochłonne i uciążliwe. Musimy przekopywać się przez portale ogłoszeniowe, fora dla opiekunek czy strony agencji. Aby ułatwisz sobie zadanie, warto rozważyć zainstalowanie aplikacji UTILE  zawierające oferty pracy dla Opiekunek. Jak w aplikacji wyszukać oferty, które dostosowane są do indywidualnych preferencji? Prezentujemy 5 sposobów.

 

Stwórz PROFIL w aplikacji

Nikt nie lubi przekopywać się przez setki ogłoszeń o pracę. Bezpłatna aplikacja UTILE została zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwić Opiekunkom znalezienie tej najbardziej dopasowanej i dostosowanej do wymagań oferty pracy w krótkim czasie. W aplikacji UTILE oferty pracy filtrowane są wg ustawionych wcześniej kryteriów. W efekcie na ekranie telefonu wyświetlają się tylko te, które potencjalnie mogą nas zainteresować i przeznaczone są dla Opiekunki z określonymi cechami i doświadczeniem.

Warunkiem filtrowania dopasowanych ofert jest wcześniejsze wypełnienie PROFILU, w którym podajemy kilka ogólnych danych na swój temat i swoich wymagań. Tutaj warto zaznaczyć, że wypełnienie PROFILU nie jest obowiązkowe. Jego uzupełnienie jednak znacznie przyspiesza i ułatwia wyszukiwanie odpowiedniej pracy.

W ankiecie aplikacja prosi o podanie istotnych, ważnych z perspektywy poszukiwaniu pracy, informacji.

  • Jaka jest Twoja płeć, ile masz lat i jaki jest Twój wzrost?
  • W jakim stopniu opanowałeś język niemiecki?
  • Czy możesz opiekować się parą seniorów, czy wolisz tylko jedną osobę do opieki?
  • Czy palisz papierosy?
  • Czy masz prawo jazdy?
  • Jakie jest twoje doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Na ich podstawie aplikacja bedzie filtrować ogłoszenia i wskazywać na najlepsza i najbardziej atrakcyjne.

Więcej o tworzeniu profilu w aplikacji UTILE

Zobacz, jak złożyć profil w aplikacji UTILE

Jak filtrować oferty, aby wybrać tę najlepszą?

Metoda nr 1.  Samo dopasowanie.

Po wypełnieniu PROFILU aplikacja będzie wyświetlać ci tylko i wyłącznie oferty, zgodne z ustawionymi informacjami i wymaganiami. Wystarczy, że klikniesz w prawym górnym rogu w FILTRUJ LISTĘ, a następnie zaznaczysz kwadracik TYLKO DOPASOWANIE. Od razu pokażą się oferty, które zgodną są z PROFILEM. Wybór najbardziej atrakcyjnych ofert ułatwi wskaźnik — procentowy stopień dopasowania danej oferty do Twoich preferencji, który wyświetla się przy każdym ogłoszeniu. W ten sposób od razu będziesz wiedziała, w którą ofertę warto zaglądać, a którą można pominąć.

Metoda nr 2.  Na agencję.

Na rynku funkcjonuje wiele agencji pośrednictwa pracy, które cieszą się większą lub mniejszą renomą wśród Opiekunek. Być może interesują Cię oferty tylko i wyłącznie jednej z agencji pośrednictwa pracy. Wystarczy, że w polu wyszukiwania na górze wpiszesz jej nazwę. Od razu wyświetlą się oferty opublikowane tylko i wyłącznie przez tę firmę.

Metoda nr 3. Na czas.

Szukasz pracy tylko w wakacje? Nie chcesz pracować w święta? Zależy Ci na konkretnym terminie? Wystarczy, że klikniesz FILTRUJ LISTĘ w górnym prawym rogu, a następnie w polu TERMIN klikniesz „Wybierz”. Pokaże się kalendarz, w którym możesz zaznaczyć termin wyjazdu. Poniżej możesz też wybrać od razu preferowaną długość pobytu (np. 1-2 miesięcy).

Oferty pracy dla Opiekunki, filtrowanie w aplikacji UTILE

Metoda nr 4. Na miejsce.

Dla wielu ważne jest również miejsce wykonywania pracy. Z niektórych lokalizacji łatwiej i szybciej jest wrócić do domu. Jeśli chcesz pracować w określonej miejscowości lub w jej pobliżu wystarczy, że wpiszesz jej nazwę polu wyszukiwania.

Metoda nr  5.  Wg stanu podopiecznego.

Jeżeli ważny jest dla Ciebie stan zdrowia podopiecznego (np. nie chcesz opiekować się osobami leżącymi) wówczas możesz również dokonać wstępnej selekcji, filtrując oferty pracy. Podobnie jak w poprzednim punkcie wystarczy, że klikniesz FILTRUJ LISTĘ. Następnie w polu SZCZEGÓŁY PODOPIECZNYCH wybierzesz preferowane wartości (wiek, stan zdrowia, płeć).

Zobacz, jak filtrować oferty pracy w aplikacji UTILE

Wybierz ulubione oferty

Jak widzisz, poszukiwanie pracy z aplikacją UTILE jest bardzo łatwe. Może okazać się, że ofert, które spełniają Twoje warunki, jest znacznie więcej, niż oczekiwałaś. Wówczas, warto jest je zapamiętać, aby móc do nich wrócić później. W aplikacji UTILE możesz zaznaczać wybrane oferty, klikając serduszko. W ten sposób dopasowana do ciebie oferty nie “zgubią się” i będziesz można przeanalizować ją na spokojnie w stosownym czasie.

utile - aplikacja dla opiekunek seniorów

Komentarze